תחומי פעילות

תב"עות

אנו מתמחים בקידום תכניות מול וועדות מחוזיות ומקומיות בכל קנה מידה החל בתכניות נקודתיות וכלה בתכניות למתחמי תעסוקה ומגורים. במהלך השנים ניהלנו הליכים סטטוטוריים עבור חברות יזמיות, חברות אנרגיה וחברות פיננסיות. 

היתרי בניה

מאז כניסתו של תיקון 101 לחוק תכנון ובניה לתוקף הפכו הליכי הרישוי בארץ למורכבים ומאתגרים יותר. הצוות המקצועי של חברתנו מלווה חברות העוסקות בהתחדשות עירונית, חברות קמעונאיות וגופים פיננסיים ומנהל את הליכי הרישוי במקצועיות, יעילות ומהירות. בין הפרויקטים שבטיפולנו ניהול וליווי הוצאת היתר למתחם מגורים בהרצליה במסגרת התחדשות, למבנה משרדים בפתח תקווה והיתר לפינוי בינוי למתחם מגורים בצפון תל אביב.

טופס 4 ותעודת גמר

לאחר סיום תהליכי תכנון מפורטים, הליכי רישוי מפרכים, ביצוע שגם הוא מציב לא מעט אתגרים מגיע שלב האכלוס המיוחל. ניהול נכון של הליך קבלת טופס 4 ושל תעודת הגמר מאפשר ליזמים רציפות בין השלמת הבניה לאכלוס. הצוות המקצועי של נתיבי הקמה מלווה יזמים בתחום התחדשות עירונית, נדל"ן מניב וקמעונאות.

רישיונות עסק

ניהול פרויקטים ברישוי עסקים דורש ניסיון ומומחיות. הוצאת רישיון עסק כרוכה בתאומים בין מספר גורמי רישוי, ביצוע והיכרות מעמיקה עם החוקים והתקנות הרלוונטיים. האחריות לניהול עסק ברישיון הנה של בעל העסק גם עם מדובר בבעלים של רשת ארצית בעלת עשרות סניפים ולכן נדרש טיפול יעיל מהיר ומדויק בהליך רישוי עסקים. לנו בנתיב הקמה ניסיון רב בניהול הליך זה. במהלך השנים טיפלנו בכ 150 רישיונות לעסקים בדרגת סיכון גבוהה כמו תחנות דלק, למפעלים, ולבתי קפה.

© 2023 by James Consulting. Proudly created with Wix.com